Видавнича діяльність педагогів школи

Конкурс-ярмарок педагогічної творчості – одна із яскравих подій в  освіті  Рівненщини. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії педагога, систематизувати надбання щоденної праці кращих педагогів, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності, що свідчить про стабільно високий рівень зацікавленості педагогів у підготовці та презентації своїх кращих напрацювань. В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, цікавого, недосяжного. 

Цьогоріч на конкурсі Миротинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів  представлятимуть як молоді, так і досвідчені педагоги. Їх методичні розробки містять бачення авторів з питань оновлення змісту освіти та форм організації навчально-виховного процесу; матеріали досвіду роботи з актуальних освітянських проблем; рекомендації щодо упровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес. 

Сиротюк Ніна Павлівна, учитель початкових класів, у посібнику «Цікаві вправи для розвитку пізнавальних інтересів першокласників» представила цікаві ігри з навчання грамоти, математики, природознавства і основ здоров’я.

Сілідуєва Марія Анатоліївна, учитель хімії та фізики, представила на конкурс посібник «Використання технологій особистісно зорієнтованого навчання на уроках фізики».

Чеховська Наталія Анатоліївна, учитель початкових класів, у посібнику «Вчимося граючись!» запропонувала систему уроків вивчення першого десятка у 1 класі з використанням ігрових технологій.

Дрина Ірина Григорівна, учитель початкових класів, у посібнику «Інтегроване навчання основ здоров’я у 2 класі (І семестр)» описує методики, що покликані інтегрувати різні складові знань в одне ціле, створивши у дитини цілісне бачення світу і свого місця у ньому.

                                         27848196_179412816158101_2034375649_n

Вітаємо учасників конкурсу! Бажаємо здоров’я, творчої наснаги та сил. Нехай щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною, сповненою творчістю та натхненням до нових звершень!